Kim jesteśmy

Rozwiązania stworzone przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców

Zarząd

Wiktoria Jaros-Susicka

Wiktoria Jaros

Prezes Zarządu. Manager, antropolog organizacji, psycholog biznesu, audytor, trener, coach, współtwórczyni MaxieDISC®, ekspert GPW Growth. Tworzy strategie biznesowe oraz realizuje cele dla właścicieli firm i prezesów spółek w całej Polsce. Przeprowadza firmy przez procesy zmian, zwiększa sprzedaż, usprawnia procesy, komunikację i zespoły. Wykorzystuje psychologię zachowań do zwiększenia efektywności firm na polu sprzedaży i zarządzania. Rocznie prowadzi kilkadziesiąt procesów rozwojowych w przedsiębiorstwach. Prezes w Towarzystwach Biznesowych S.A. oddział Toruń i v-ce prezes oddział Poznań.

Karol Susicki

Karol Susicki

Manager, trener, coach, mentor, doradca, współtwórca MaxieDISC®, ekspert GPW Growth. Manager sprzedaży, w tym sprzedaży behawioralnej, z ponad 20-letnim doświadczeniem. Ekspert modeli biznesowych i propozycji wartości w sprzedaży. Prowadzi warsztaty strategiczne i kompetencji miękkich, analizy strategiczne, analizy zespołu i zasobów, wdraża strategie biznesowe, w tym strategie rozwoju e-commerce w bieżące procesy w firmie. Ekspert odpowiedzialny za programy zwiększające sprzedaż m.in. dla międzynarodowej firmy Brian Tracy International, gdzie opracował i wdrożył wysoce efektywny, autorski program zwiększania sprzedaży.

Administracja i organizacja

Anna Binkiewicz

Anna Binkiewicz

Business Manager. Konsultant biznesowy, rekruter, trener, mentor MaxieDISC®, specjalista ds. komunikacji społecznej. Koordynuje proces certyfikacji Konsultantów i Konsultantów Biznesowych MaxieDISC®. Szkoli w zakresie modelu MaxieDISC®. Prowadzi procesy rekrutacyjne, analizy zespołów, diagnozy behawioralne MaxieDISC®, diagnozy predyspozycji zawodowych i potencjału pracowniczego. Diagnozuje potrzeby rozwojowe przedsiębiorstw. Szkoli i doradza managerom oraz właścicielom firm w zakresie projektowania, wdrażania i optymalizacji procesów - tworzy i wdraża księgi procesów oraz dokumentację i procedury RODO.

Janina Woszkowska

Janina Woszkowska

Office Manager. Specjalista ds. szkoleń, rozwoju i administracji. Wspiera realizację usług szkoleniowych i doradczych oraz projektów rozwojowych. Na co dzień dba o przygotowywanie i obieg dokumentów, archiwizację dokumentacji i usług, odpowiada za kwestie organizacyjne i logistyczne oraz kontakt z konsultantami i trenerami realizującymi usługi. Organizuje usługi w projektach komercyjnych i dofinansowanych. Odpowiada za obsługę bieżących projektów i przedsięwzięć w ramach marek Maxie Hill i MaxieDISC®. Posiada doświadczenie w zarządzaniu procesami biurowymi, administrowaniu dokumentacją, organizacji oraz obsłudze klienta.

Sprzedaż i obsługa klienta

Daria Banaszak

Daria Banaszak

Sales Manager. Specjalistka w zakresie zarządzania i prawa w biznesie. Konsultant biznesowy MaxieDISC®. Opiekun klienta kluczowego i partnera biznesowego. Na co dzień dba o jakość i terminową realizację projektów. Przeprowadza klientów przez procedury dofinansowań w ramach Akademii Menadżera oraz programów regionalnych PARP. Organizuje usługi rozwojowe w projektach komercyjnych i dofinansowanych. Posiada doświadczenie w obsłudze i budowaniu relacji z klientem, sprzedaży do klienta indywidualnego, budowaniu sieci handlowej.

Wiktoria Kołek

Wiktoria Kołek

Junior Customer Care Specjalist. Specjalistka z zakresu psychologii biznesu – psychologii zachowań konsumenckich oraz marketingu. Opiekun klienta i partnera biznesowego. Na co dzień dba o jakość i terminową realizację projektów. Przeprowadza klientów przez procedury rozliczeń w ramach Akademii Menadżera oraz programów regionalnych PARP. Organizuje usługi rozwojowe w projektach komercyjnych i dofinansowanych.

Rekrutacje

Kinga Flakowska

Kinga Flakowska

Junior Recruiter. Prowadzi procesy rekrutacyjne na stanowiska każdego szczebla w oparciu o model MaxieDISC®, rozmowy kwalifikacyjne i assessment centre. Na co dzień dba o jakość i terminową realizację usług rekrutacyjnych. Prowadzi analizy zespołów i indywidualne diagnozy behawioralne MaxieDISC®, diagnozy predyspozycji zawodowych i potencjału pracowniczego. Tworzy profile stanowiskowe i osobowościowe.

Małgorzata Wiśniewska

Małgorzata Wiśniewska

HR Business Partner. Konsultant biznesowy, coach, trener, konsultant i trener MaxieDISC®. Prowadzi procesy rekrutacyjne na stanowiska każdego szczebla w oparciu o model MaxieDISC®, rozmowy kwalifikacyjne i assessment centre. Prowadzi analizy zespołów i indywidualne diagnozy behawioralne MaxieDISC®. Jako konsultant HR szkoli i doradza w zakresie procesów ZZL, w tym projektowania, wdrażania i optymalizacji procesów, budowania i współpracy w zespole.

Gdzie nas znajdziesz?

Maxie Hill Sp. z o.o.

Św. Marcin 29/8
61-806 Poznań

Biuro w Toruniu

ul. Marii Skłodowskiej Curie 41 pok. 106
87-100 Toruń