Kim jesteśmy

Rozwiązania stworzone przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców

Wiktoria Jaros

Prezes Zarządu, współtwórczyni MaxieDISC. Antropolog organizacji, psycholog biznesu, audytor. Tworzy strategie biznesowe oraz realizuje cele dla właścicieli firm i prezesów w całej Polsce. Przeprowadza firmy przez procesy zmian, zwiększa sprzedaż, usprawnia zespoły. Dokładnie wie dlaczego i jakie decyzje podejmują ludzie. Uwielbia ich słuchać i pracować z nimi nad osiąganiem celów. Wykorzystuje psychologię zachowań do zwiększania efektywności firm na polu sprzedaży i zarządzania. Rocznie prowadzi kilkadziesiąt procesów rozwojowych w przedsiębiorstwach. Prezes w Towarzystwach Biznesowych S.A. oddział Toruń i v-ce prezes oddział Poznań. Stworzyła autorski system sprzedaży behawioralnej MaxieDISC Sales System i narzędzie Profil Inwestora MaxieDISC.

Karol Susicki

Dyrektor Strategiczny, współtwórca MaxieDISC. Ekspert modeli biznesowych, propozycji wartości w sprzedaży, mentor, doradca. Ekspert sprzedaży behawioralnej opartej o style zachowania. Menedżer sprzedaży z ponad 20-letnim doświadczeniem. Ekspert odpowiedzialny za programy zwiększające sprzedaż m.in. dla międzynarodowej firmy Brian Tracy International, gdzie opracował i wdrożył wysoce efektywny, autorski program zwiększania sprzedaży w ramach Akademii Sprzedaży Brian Tracy International. Lubi uczyć ludzi i ciągle udoskonalać procesy. Współtworzył system diagnozy behawioralnej MaxieDISC oraz oparty o nią autorski system sprzedaży MaxieDISC Sales System. Opracował program Akademii Sprzedaży Behawioralnej MaxieDISC, opartej o zachowania klientów i sprzedawców.

Anna Binkiewicz

Business Manager. Konsultant, trener, mentor MaxieDISC. Specjalista ds. reklamy i promocji oraz komunikacji społecznej. Prowadzi szkolenia i warsztaty oparte o model MaxieDISC. Prowadzi procesy rekrutacyjne oparte o model MaxieDISC, rozmowy kwalifikacyjne i assessment centre. Prowadzi analizy zespołowe, procesy mentoringu i diagnozy potrzeb rozwojowych. Opiekun klienta i partnera biznesowego. Na co dzień dba o jakość i terminową realizację projektów, koordynuje komunikację między trenerami i konsultantami. Posiada doświadczenie w budowaniu sieci networkingowej i organizacji spotkań biznesowych, budowaniu marki, prowadziła wiele kampanii promocyjno-informacyjnych projektów szkoleniowych i rozwojowych.

Daria Banaszak

Asystent klienta. Organizator szkoleń MaxieDISC i warsztatów zamkniętych, rekruter. Prowadzi procesy rekrutacyjne w oparciu o system diagnozy behawioralnej MaxieDISC i rozmowy kwalifikacyjne. Opiekun klienta i partnera biznesowego. Na co dzień dba o jakość i terminową realizację projektów. Przeprowadza klientów przez procedury dofinansowań w ramach Bazy Usług Rozwojowych. Organizuje szkolenia w projektach komercyjnych i unijnych. Posiada doświadczenie w obsłudze i budowaniu relacji z klientem, sprzedaży do klienta indywidualnego, budowaniu sieci handlowej. Studentka kierunku Zarządzanie i Prawo w Biznesie na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Janina Woszkowska

Specjalista ds. szkoleń, rozwoju i administracji. Asystent biura MaxieDISC, wspiera realizację usług szkoleniowych i doradczych oraz procesów rekrutacyjnych. Na co dzień dba o przygotowywanie i obieg dokumentów, archiwizację dokumentacji i usług, odpowiada za kwestie organizacyjne i logistyczne oraz kontakt z prowadzącymi i obsługę bieżących usług. Organizuje usługi w projektach komercyjnych i unijnych. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu procesami biurowymi, administrowaniu dokumentacją organizacji oraz obsłudze klienta. Ukończyła kurs Office Manager realizowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz liczne szkolenia z zakresu kompetencji miękkich.

Małgorzata Wiśniewska

HR Business Partner. Konsultant biznesowy, trener MaxieDISC. Coach, trener, konsultant HR i przedsiębiorca. Przeprowadziła ponad 3500 godzin szkoleniowych i coachingowych. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu komunikacji, asertywności, sprzedaży, coachingu oraz kompetencji menedżerskich. Od 12 lat jest właścicielem firmy szkoleniowej i menedżerem. Współpracowała z firmą szkoleniową Europejska Grupa Doradcza, dla której prowadziła duże projekty szkoleniowe. Od 2015 roku jest konsultantem HR, trenerem i coachem wewnętrznym kadry menedżerskiej i sprzedażowej w jednym z banków. Ukończyła podyplomowe studia: menedżerskie, zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologię zarządzania i coaching oraz liczne szkolenia trenerskie i z obszaru HR.

Gdzie nas znajdziesz?

Maxie Hill Sp. z o.o.

Św. Marcin 29/8
61-806 Poznań

Biuro w Toruniu

ul. Marii Skłodowskiej Curie 41 pok. 106
87-100 Toruń